Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické tablety >

Wacom Intuos Art Pen&Touch S, CTH-490AK

Wacom Intuos Art Pen&Touch S, CTH-490AK

Cena:

2 749 Kč

Koupit za 2 749 Kč
Dostupnost:
Info v obchodě

Popis produktu Wacom Intuos Art Pen&Touch S, CTH-490AK: Kreslící tablet WACOM Intuos Art Black Pen & Touch S má nejen stylový design v černém barevním provedení, má i velmi kreativní využití. Výhodou tabletu je jeho kompaktní provedení s rozměry 152 x 95 mm, které můžete snadno vzít s sebou a připojit k počítači kdekoliv. S dodávaným kreslícím perem se pohodlně a intuitivně kreslí na podložku, která navíc ovládá multidotykový technologii a tak můžete použít gesta, které znáte ze smartphonu jako scrollování nebo zoomování. Tablet má 4 programovatelná tlačítka, které mohou usnadnit i urychlit proces kreslení. Tlakově citlivá podložka má rychlé a přesné reakce, které jsou při kreslení velmi potřebné. WACOM Intuos Art Black Pen & Touch S je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac a připojuje se přes USB kabel .Nezáleží, zda jste levák nebo pravák, zařízení je přizpůsobeno oběma typům. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Wacom Intuos Art Pen&Touch S, CTH-490AK - popis

nahoru

Kreslící tablet WACOM Intuos Art Black Pen & Touch S má nejen stylový design v černém barevním provedení, má i velmi kreativní využití. Výhodou tabletu je jeho kompaktní provedení s rozměry 152 x 95 mm, které můžete snadno vzít s sebou a připojit k počítači kdekoliv. S dodávaným kreslícím perem se pohodlně a intuitivně kreslí na podložku, která navíc ovládá multidotykový technologii a tak můžete použít gesta, které znáte ze smartphonu jako scrollování nebo zoomování. Tablet má 4 programovatelná tlačítka, které mohou usnadnit i urychlit proces kreslení. Tlakově citlivá podložka má rychlé a přesné reakce, které jsou při kreslení velmi potřebné. WACOM Intuos Art Black Pen & Touch S je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac a připojuje se přes USB kabel .Nezáleží, zda jste levák nebo pravák, zařízení je přizpůsobeno oběma typům.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wacom Intuos Art Pen&Touch S, CTH-490AK užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Flash disky nebo All-in-one PC, Herní a kancelářské brýle, Adaptéry pro PC.

Nejlevnější Wacom Intuos Art Pen&Touch S, CTH-490AK akční ceny - Levné Wacom Intuos Art Pen&Touch S, CTH-490AK

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Wacom Intuos Art Pen&Touch S, CTH-490AK stojí 2 749 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Wacom Intuos Art Pen&Touch S, CTH-490AK najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Grafické tablety.

Wacom Intuos Art Pen&Touch S, CTH-490AK najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;