Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické tablety >

Wacom Intuos Comic Black Pen&Touch M (CTH-690CK)

Wacom Intuos Comic Black Pen&Touch M (CTH-690CK)

Cena:

5 390 Kč

Koupit za 5 390 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Wacom Intuos Comic Black Pen&Touch M (CTH-690CK): Grafický tablet včetně pera Intuos Pen, 1024 úrovní přítlaku, rychlost snímání pera 133 pps, rozlišení 2540lpi, rozměry 216x135mm Uměleckými dovednostmi vás již obdařila příroda a škola je ve vás nadále rozvíjela. Nyní je načase dát vám do rukou nástroj, jehož prostřednictvím můžete své dovednosti ukázat světu. Vypusťte svou kreativitu díky jedinečnému grafickému tabletu Wacom Intuos Comic se špičkovou snímací plochou.Uměleckými dovednostmi vás již obdařila příroda a škola je ve vás nadále rozvíjela. Nyní je načase dát vám do rukou nástroj, jehož prostřednictvím můžete své dovednosti ukázat světu. Vypusťte svou kreativitu díky jedinečnému grafickému tabletu Wacom Intuos Comic se špičkovou snímací plochou. Součástí je tabletu je i licence na grafický software Clip Studio Paint Pro s licencí na 2 roky a Anime Studio Debut 10. Klíčové vlastnostiJednoduše použitelný grafický... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Wacom Intuos Comic Black Pen&Touch M (CTH-690CK) - popis

nahoru

Grafický tablet včetně pera Intuos Pen, 1024 úrovní přítlaku, rychlost snímání pera 133 pps, rozlišení 2540lpi, rozměry 216x135mm Uměleckými dovednostmi vás již obdařila příroda a škola je ve vás nadále rozvíjela. Nyní je načase dát vám do rukou nástroj, jehož prostřednictvím můžete své dovednosti ukázat světu. Vypusťte svou kreativitu díky jedinečnému grafickému tabletu Wacom Intuos Comic se špičkovou snímací plochou.Uměleckými dovednostmi vás již obdařila příroda a škola je ve vás nadále rozvíjela. Nyní je načase dát vám do rukou nástroj, jehož prostřednictvím můžete své dovednosti ukázat světu. Vypusťte svou kreativitu díky jedinečnému grafickému tabletu Wacom Intuos Comic se špičkovou snímací plochou. Součástí je tabletu je i licence na grafický software Clip Studio Paint Pro s licencí na 2 roky a Anime Studio Debut 10. Klíčové vlastnostiJednoduše použitelný grafický...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wacom Intuos Comic Black Pen&Touch M (CTH-690CK) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Flash disky nebo All-in-one PC, Herní a kancelářské brýle, Adaptéry pro PC.

Nejlevnější Wacom Intuos Comic Black Pen&Touch M (CTH-690CK) akční ceny - Levné Wacom Intuos Comic Black Pen&Touch M (CTH-690CK)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Wacom Intuos Comic Black Pen&Touch M (CTH-690CK) stojí 5 390 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Wacom Intuos Comic Black Pen&Touch M (CTH-690CK) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Grafické tablety.

Wacom Intuos Comic Black Pen&Touch M (CTH-690CK) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;