Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické tablety >

Wacom Intuos Draw Pen S, CTL-490DW-N (bílý)

Wacom Intuos Draw Pen S, CTL-490DW-N (bílý)

Cena:

2 199 Kč

Koupit za 2 199 Kč
Dostupnost:
Info v obchodě

Popis produktu Wacom Intuos Draw Pen S, CTL-490DW-N (bílý): Kreslící tablet WACOM Intuos Draw White Pen S má nejen stylový design v barevném provedení černé a pastelové modré, má i velmi kreativní využití. Výhodou tabletu je jeho kompaktní provedení s rozměry 152 x 95 mm, které můžete snadno vzít s sebou a připojit k počítači kdekoliv. S dodávaným kreslícím perem se pohodlně a intuitivně kreslí na podložku. Tablet má 4 programovatelná tlačítka, které mohou usnadnit i urychlit proces kreslení. Nezáleží, zda jste levák nebo pravák, zařízení je přizpůsobeno oběma typům. Tlakově citlivá podložka má rychlé a přesné reakce, které jsou při kreslení velmi potřebné. WACOM Intuos Draw White Pen S je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac a připojuje se přes USB kabel. > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Wacom Intuos Draw Pen S, CTL-490DW-N (bílý) - popis

nahoru

Kreslící tablet WACOM Intuos Draw White Pen S má nejen stylový design v barevném provedení černé a pastelové modré, má i velmi kreativní využití. Výhodou tabletu je jeho kompaktní provedení s rozměry 152 x 95 mm, které můžete snadno vzít s sebou a připojit k počítači kdekoliv. S dodávaným kreslícím perem se pohodlně a intuitivně kreslí na podložku. Tablet má 4 programovatelná tlačítka, které mohou usnadnit i urychlit proces kreslení. Nezáleží, zda jste levák nebo pravák, zařízení je přizpůsobeno oběma typům. Tlakově citlivá podložka má rychlé a přesné reakce, které jsou při kreslení velmi potřebné. WACOM Intuos Draw White Pen S je kompatibilní s operačními systémy Windows i Mac a připojuje se přes USB kabel.

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wacom Intuos Draw Pen S, CTL-490DW-N (bílý) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Flash disky nebo All-in-one PC, Herní a kancelářské brýle, Adaptéry pro PC.

Nejlevnější Wacom Intuos Draw Pen S, CTL-490DW-N (bílý) akční ceny - Levné Wacom Intuos Draw Pen S, CTL-490DW-N (bílý)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Wacom Intuos Draw Pen S, CTL-490DW-N (bílý) stojí 2 199 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Wacom Intuos Draw Pen S, CTL-490DW-N (bílý) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Grafické tablety.

Wacom Intuos Draw Pen S, CTL-490DW-N (bílý) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz

;