Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické tablety >

Wacom STU-430 + Sign Pro PDF (STU-430-SP-SET)

Wacom STU-430 + Sign Pro PDF (STU-430-SP-SET)

Cena:

6 880 Kč

Koupit za 6 880 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Wacom STU-430 + Sign Pro PDF (STU-430-SP-SET): Signature tablet 2540lpi, 4.3" LCD, rozlišení 320x200, USB Odolné zařízení se 4,5palcovým displejem je určeno pro zachycení podpisu pomocí digitálního pera. Firmám i živnostníkům ušetří spoustu místa, protože není nutné uchovávat všechny dokumenty vytisknuté na papíře. Nechte si veškeré vaše smlouvy pouze v bezpečné digitální podobě, snížíte tím náklady za papír a barvu do tiskárny. Tři snadné krokyS tímto tabletem vám stačí tři snadné a rychlé kroky, abyste svůj dokument mohli podepsat a uložit do zabezpečené digitální podoby. Pokud dokument, který chcete podepsat, nemáte ve formátu PDF, s programem Sign Pro PDF ho snadno do tohoto formátu převedete. Bezdrátové pero umožňuje pohodlné použití a reakce displeje na tlak pera přináší přirozený pocit při podepisování dokumentu, jako by to byl běžný papír. Nezachycuje se jen podoba podpisu, ale i přítlak pera a rychlost tahu. Uložte si dokument a mějte ho... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Wacom STU-430 + Sign Pro PDF (STU-430-SP-SET) - popis

nahoru

Signature tablet 2540lpi, 4.3" LCD, rozlišení 320x200, USB Odolné zařízení se 4,5palcovým displejem je určeno pro zachycení podpisu pomocí digitálního pera. Firmám i živnostníkům ušetří spoustu místa, protože není nutné uchovávat všechny dokumenty vytisknuté na papíře. Nechte si veškeré vaše smlouvy pouze v bezpečné digitální podobě, snížíte tím náklady za papír a barvu do tiskárny. Tři snadné krokyS tímto tabletem vám stačí tři snadné a rychlé kroky, abyste svůj dokument mohli podepsat a uložit do zabezpečené digitální podoby. Pokud dokument, který chcete podepsat, nemáte ve formátu PDF, s programem Sign Pro PDF ho snadno do tohoto formátu převedete. Bezdrátové pero umožňuje pohodlné použití a reakce displeje na tlak pera přináší přirozený pocit při podepisování dokumentu, jako by to byl běžný papír. Nezachycuje se jen podoba podpisu, ale i přítlak pera a rychlost tahu. Uložte si dokument a mějte ho...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wacom STU-430 + Sign Pro PDF (STU-430-SP-SET) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Flash disky nebo All-in-one PC, Čtečky paměťových karet, Adaptéry pro PC.

Nejlevnější Wacom STU-430 + Sign Pro PDF (STU-430-SP-SET) akční ceny - Levné Wacom STU-430 + Sign Pro PDF (STU-430-SP-SET)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Wacom STU-430 + Sign Pro PDF (STU-430-SP-SET) stojí 6 880 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Wacom STU-430 + Sign Pro PDF (STU-430-SP-SET) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Grafické tablety.

Wacom STU-430 + Sign Pro PDF (STU-430-SP-SET) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz