Kde jsem: Katalog > Počítače a příslušenství > Grafické tablety >

Wacom STU-530 + Sign Pro PDF (STU-530-SP-SET)

Wacom STU-530 + Sign Pro PDF (STU-530-SP-SET)

Cena:

8 990 Kč

Koupit za 8 990 Kč
Dostupnost:
Skladem

Popis produktu Wacom STU-530 + Sign Pro PDF (STU-530-SP-SET): Signature tablet 2540lpi, 5" barevný LCD, rozlišení 800x480, pozorovací úhly 140°/120°, USB Odolné zařízení s barevným 5palcovým LCD displejem je určeno pro zachycení podpisu pomocí digitálního pera. Firmám i živnostníkům ušetří spoustu místa, protože není nutné uchovávat všechny dokumenty vytisknuté na papíře. Nechte si veškeré vaše smlouvy pouze v bezpečné digitální podobě, snížíte tím náklady za papír a barvu do tiskárny. Tři snadné krokyS tímto tabletem vám stačí tři snadné a rychlé kroky, abyste svůj dokument mohli podepsat a uložit do zabezpečené digitální podoby. Pokud dokument, který chcete podepsat, nemáte ve formátu PDF, s přibaleným programem Sign Pro PDF ho snadno do tohoto formátu převedete. Bezdrátové pero umožňuje pohodlné použití a reakce displeje na tlak pera přináší přirozený pocit při podepisování dokumentu, jako by to byl běžný papír. Nezachycuje se jen podoba podpisu, ale i... > více informací

  • Porovnání cen

Nabídka obchodu

Obchod
Hodnocení
Název
Cena
Dostupnost

Wacom STU-530 + Sign Pro PDF (STU-530-SP-SET) - popis

nahoru

Signature tablet 2540lpi, 5" barevný LCD, rozlišení 800x480, pozorovací úhly 140°/120°, USB Odolné zařízení s barevným 5palcovým LCD displejem je určeno pro zachycení podpisu pomocí digitálního pera. Firmám i živnostníkům ušetří spoustu místa, protože není nutné uchovávat všechny dokumenty vytisknuté na papíře. Nechte si veškeré vaše smlouvy pouze v bezpečné digitální podobě, snížíte tím náklady za papír a barvu do tiskárny. Tři snadné krokyS tímto tabletem vám stačí tři snadné a rychlé kroky, abyste svůj dokument mohli podepsat a uložit do zabezpečené digitální podoby. Pokud dokument, který chcete podepsat, nemáte ve formátu PDF, s přibaleným programem Sign Pro PDF ho snadno do tohoto formátu převedete. Bezdrátové pero umožňuje pohodlné použití a reakce displeje na tlak pera přináší přirozený pocit při podepisování dokumentu, jako by to byl běžný papír. Nezachycuje se jen podoba podpisu, ale i...

Další kategorie

Bylo pro vás vyhledání nejlevnějších cen u produktu Wacom STU-530 + Sign Pro PDF (STU-530-SP-SET) užitečné? Najdeme vám nejlevnější ceny jakéhokoliv zboží. Například nejlevnější Flash disky nebo All-in-one PC, Čtečky paměťových karet, Adaptéry pro PC.

Nejlevnější Wacom STU-530 + Sign Pro PDF (STU-530-SP-SET) akční ceny - Levné Wacom STU-530 + Sign Pro PDF (STU-530-SP-SET)

Výsledky porovnání cen v internetových obchodech: Nejlevnější Wacom STU-530 + Sign Pro PDF (STU-530-SP-SET) stojí 8 990 Kč.

Portál HLEDEJCENY.cz vyhledává a porovnává produkty dle mnoha parametrů. Nejlevnější Wacom STU-530 + Sign Pro PDF (STU-530-SP-SET) najdete u nás.

Akční ceny, nejlepší ceny, porovnání cen, srovnání cen a slevy v kategorii Grafické tablety.

Wacom STU-530 + Sign Pro PDF (STU-530-SP-SET) najdete také na Sleviste.cz a Nejrychlejsi.cz